suusex 11.02.04 / Seksuaalnõustaja

Külastaja küsib:

Tere!
Oleme abikaasaga peaaegu aasta abielus ja nüüd siis selgub, et
suusex mängib tema jaoks tähtsat rolli, minule aga hoopis vastupidi-
selle puudumine. Muidu ei ole minul vastikusetunnet ega midagi
taolist, ma lihtsalt kardan enda reflekse(poleks ju sugugi tore
orgasmi ajal oksendada).Oleme temaga sellest rääkinud,
ta mõistab ja ei käi peale, aga minul on abamugav tunne...
Kas on lahendus?
Ette tänades...L...

Arst vastas:

Lemme Haldre

dr Lemme Haldre

Psühholoog-psühhoterapeut, kliiniline seksuoloog

Erakliinik Elite

Tere Kui Teie jaoks suuseks ebameeldiv on, siis sundida ennast ei maksa. On ju teisi Teid, kuid teineteisele rahuldust pakkuda.
Siiski võiks enda käest küsida... mille pärast selline vastumeelsus? Kus on selle vastumeelsuse juured ja algpõhjused?
Tervitades L. Haldre