ohtlik peenis??? 03.02.04 / Seksuaalnõustaja

Külastaja küsib:

mulle teeb muret teatud poosides (naine peal, või naise jalad mehe õlgadel)tekkiv valulikkus vahekorra ajal. kaasa peenis on suhteliselt suur, ma vahel ei taba isegi ära hetke mil sügav mõnu läheb üle valuks....mõnel korral on pärast olnud kõhuvalu, paar korda isegi õrnalt veresegust eritist tulnud. kas see on tühine mure või peaks neid juhtumisi tervise huvides kinlasti vältima? äkki teeb see kuidagi emakale liiga? muidu on seksuaaleluga kõik väga korras, liigsest sügavusest tingitud valust teab ka partner aga 'hoos' olles ja 'rammides' unustame end mõlemad ja alles pärast on ebamugav...

Arst vastas:

Lemme Haldre

dr Lemme Haldre

Psühholoog-psühhoterapeut, kliiniline seksuoloog

Erakliinik Elite

Tere
Soovitan alustuseks rääkida probleemist günekoloogile ja teha günekoloogiline läbivaatus. Tervitades L. Haldre