Tere. 21.01.04 / Seksuaalnõustaja

Külastaja küsib:

Peale teist sünnitust on tekinud probleemid,see väljendub sellega et vahekorra ajal läheb tupe liiga märjaks ja suureks.See märg tunne hirmsasti häirib mind,ma ei tunne enam oma partnerit füsiliselt nii teravalt kui enne ta lausa kaob kuhugi.Ja tekib tahtmine ennast kogu aeg kuvatada et tunnetust tagasi saada.Kas saab sellele probleemile lahendust leida?Tundub et meest ka see häirib kuid ta ei taha mind kurvastada ja muudab kohe teemat.

Arst vastas:

Lemme Haldre

dr Lemme Haldre

Psühholoog-psühhoterapeut, kliiniline seksuoloog

Erakliinik Elite

Tere
Teie kirjast ei selgu kui pikk aeg on Teil sünnitusest möödas. Soovitan esialgu konsulteerida günekoloogiga.
Tervitades L. Haldre