miks ei saa seksi nautida 19.01.04 / Seksuaalnõustaja

Külastaja küsib:

Olen 27.a. mees ja mure järgmine: kallike ei suuda seksi nautida, vaid läheb psühholoogiliselt krampi ja pingesse. Ja kuigi nii suu- kui tavaseksi läbi orgasmini võib jõuda, ei ole protsess ise talle nauditav. Ilmselt pole viga tehnikas, vaid tydruku (23.a.) enda arust ka miski mõtlemise mure...
Kas antud probleemiga on mõtet seksoloogi-psühholoogi poole pöörduda, keda Tartus soovitate?

Arst vastas:

Lemme Haldre

dr Lemme Haldre

Psühholoog-psühhoterapeut, kliiniline seksuoloog

Erakliinik Elite

Tere
Teie kirja põhjal on vähe informatsiooni. Saan aru, et neiu väidab, et tal on mingi mõtlemise mure. Sellest teadmisest siiski kirjavastuseks ei piisa.
Tartus võib tulla minu vastuvõtule erakliinikusse "Elite"
(registreerimimine. tel. 7- 409930).
Tallinnas tegeleb nimetatud probleemidega Seksuaaltervise Kliinik.
Tervitades Lemme Haldre