mis see olla võiks? 15.01.04 / Seksuaalnõustaja

Külastaja küsib:

miks tuleb vehel seksuaalvahekorras olles tupest imelik hääl?see pole see mis peab vaid selline plurtsumine või justkui tuleks gaas tupekaudu?see on harva ja kui on siis väga piinlik.ja seepärast ei julgegi peale tavalise poosi midagi muud proovida!äkki oskate öelda?lapsi veel ei ole!oleksin väga tänulik!

neiu

Arst vastas:

Lemme Haldre

dr Lemme Haldre

Psühholoog-psühhoterapeut, kliiniline seksuoloog

Erakliinik Elite

Tere
See, mida kirjeldate, on inimeste puhul üsna loomulik olukord. Vahel jääb õhk pidama mingi sekreedi taha ja väljub siis liigutamisel. Selles pole midagi häbiväärset ja seda esineb ka teistel naistel.
Võtke taolist olukorda rahulikult ja huumoriga. Pole põhjust põdemiseks! Proovige teisi asendeid, sest mõnes asendis ei pruugi nimetatud häält tekkida. Mõistva partneri puhul visake tekkinud olukorra üle nalja. Huumor on parim rohi sellises olukorras.
Tervitades ja rahulikku meelt soovides L. Haldre