tunnen seksist puudus aga ei seksi 13.01.04 / Seksuaalnõustaja

Külastaja küsib:

nagu ilmselt tavaliselt, seks väheneb laste sünnitamise järel, kui veel väikesed. Nii ka meil, vahel lausa kuune paus ja mis huvitav, kui mees tööl on, mõtlen ja tahan seksi, siis arvan, et noh õhtul kindlasti võtame asja ette ja kui mees kodus ja lapsed magavad, minul isu läinud, meelsamini tahan teleka ees olla ja ei viitsi enam mõeldagi. Vahekorrast saan küll alati rahulduse, selle eest hoolitseb mees küll, aga on kordi, kus mina saan orgasmi ja siis mees jätkab ja ei lõpeta, sest ma lihtsalt lähen kuivaks ja ei jaksa enam, loomulikult saan aru, et olen egoistlik aga..ei saa endale midagi. Ja veel, millegi pärast ei meeldi enam ei suudelda, ei lase rindu katsuda, miks? Muidu läbisaamine hea, mees perest hooliv, tegeleb lastega, raha puudust pole, elamine kena. Saan vahel unes orgasmi ja päeval üksi olles nagu on isu, miks ma ei suuda seda enam mehega teha, ei viitsi nagu ette võtta üritust, kuigi, kui vahekorraks läheb, saan ju rahulduse. Korrad on tõesti harvad ja mõistus saab aru aga ei suuda muuta midagi. On siin üldse võimalik midagi paremaks saada?

Arst vastas:

Lemme Haldre

dr Lemme Haldre

Psühholoog-psühhoterapeut, kliiniline seksuoloog

Erakliinik Elite

Tere! Meeldiv on kuulda, et Teie elus on mitmed Teistele naistele omased probleemid lahendatud. Samas loen Teie kirjast välja mõningat vastuolu. Ühelt poolt ütlete, et Teie suhe abikaasaga on hea, teisalt tunnete mingit vastumeelsut vahekorra suhtes. Kirjast jääb mulje, et ehk on Teie "paarisuhte aed" viimasel ajal pisut rohtu kasvanud? Arvan, et abikaasaga tasuks oma mõtetest rääkida. Seksuaalelu on võimalik alati huvitavamaks muuta. Koos tasuks arutada ka seda, kuidas tuua uudsust paarisuhte teistesse aspektidesse. Millal käisite koos väljas ja võtsite aega ainult teineteise jaoks?
Tervitades L. Haldre