liiga kiire ereksioon 22.05.18 / Seksuaalnõustaja

Külastaja küsib:

tere mul selline mure..et on soov normaalselt seksuaalelu elada.aga ei saa kuna peenis ei jäigastu nii nagu peab ja kui jäigastub siis toimub seemnepurse praktiliselt kohe peale sisenemist .mõned liigutused ja ongi läbi.ajaliselt kuskil 20 -40 sekundit mtte rohkem.kas on võimalik üldse mingit ravi saada või tuleb paratamatusega leppida..j

Arst vastas:

Vladimir Vihljajev

dr Vladimir Vihljajev

Günekoloog

Meestekliinik Tallinnas

Tere! Probleem on tuttav ja väga levinud. Tavaliselt ikka saab aidata kuna olemas vastavalt ravimeid! Rohud olemas aga need on retsepti ravimid. Soovitan tulla vastuvõtule siis arutame probleeme ja otsime sobiva lahendusi.