seksuaalnõustamine 21.05.09 / Seksuaalnõustaja

Külastaja küsib:

Tere,

tekkinud on paarisuhtes mõningad seksuaalprobleemid ning vajaksime head seksuaalnõustajat Tallinnas.
Probleem seisneb lühidalt öeldes naise väheses tundlikuses ning raskendatud orgasmi saamises.
Oleksime tänulikud abi eest kui oskate kedagi soovitada.

K ja T.

Arst vastas:

Lemme Haldre

dr Lemme Haldre

Psühholoog-psühhoterapeut, kliiniline seksuoloog

Erakliinik Elite

Tere
Tallinnas soovitan Ester Väljaotsa või Meelis Sütti. Vastavalt emaili aadressid: ester@ego-koolitus.ee ja meelissytt@hot.ee

Tervitades L. Haldre