seksuaalse naudingu puudus 26.03.07 / Seksuaalnõustaja

Külastaja küsib:

tere,
olen 20 a neiu ja mul on üks laps. mure on selles,et ma ei saa enam seksdides orgasmi ega ei taha hästi märjaks minna. Kuid kui ma kraanist lasen vett kliitorile joosta siis saan kohe orgasmi. Ning aeg ajalt seksuaalseid unenägusi nähes saan ka orgasmi. Kuidas oleks võimalik mul oma mehega orgasmi saada??

Arst vastas:

Vladimir Vihljajev

dr Vladimir Vihljajev

Günekoloog

Meestekliinik Tallinnas

Tere. Tasub minna seksuaal nõustaja juurde. Aga reaalselt tasub kasutada nn. petting, s.t. et vahekorra ajal teie mees ettevatlik stimuleerib teie kliitiri piirkonna kuni orgasmi saamiseks (või teie ise oma käiega) ja hiljem toimub tavaline suguühe. Vladimir