erektsioonihäire 18.10.06 / Seksuaalnõustaja

Külastaja küsib:

Olen 41 aastane mees ja oman kindlat sekspartnerit st. abikaasat. Viimaste aastate jooksul on hakanud tekkima erektsioonihäire, ses mõttes et üldiselt erutun kiiresti aga suht ruttu toimub äravajumine ja siis ei suuda mingil moel ennast enam uuesti valmis saada. Kas sellise asja vastu st. pikema erektsiooni tagamiseks on ka mingi tablettravi ja kuidas seda ravikuri saada.

Arst vastas:

Vladimir Vihljajev

dr Vladimir Vihljajev

Günekoloog

Meestekliinik Tallinnas

Tere. Võime rääkida ja aidata. Teil on tüüpilised meestemuresid. Olemas raviskeemid, mis hästi aitavad. Parem, kui leiate võimalus tulla vastuvõtule. Soovin edu, Vladimir.