murelik 24.09.06 / Seksuaalnõustaja

Külastaja küsib:

tere
mure selles,et läheb kiiresti lahti ja ei taha hästi seista.kas oleks abi tablettidest nt levitra või viagra.kas siiis muutub ka varane seemne purse hilisemaks?

Arst vastas:

Vladimir Vihljajev

dr Vladimir Vihljajev

Günekoloog

Meestekliinik Tallinnas

Tere. Tablettid hästi aitavad, aga need ainult süvenevad erektsiooni. Varane seemnepursele nad kahjuks ei mõju. Ma arvan et tasub tulla vastuvõtule - räägime ja oskan pakkuda mingi lahendusi. Vladimir