PÕLVED 23.05.02 / Reumatoloogia

Külastaja küsib:

Tere!

Olen 50-aastane naine ja hädas oma põlvedega .
Kükitamisel nad raksuvad ja aasta tagasi avastasin, et trepist alla tulekul on nad väga valulikud! Muul juhul nad valu ei tee,ega pole kunagi ka valutanud!
Hakkasin tarvitama kuuldu põhjal Kal-Magi- tablette ja Tursamaksa õli kapsleid/toidulisana/ Teadvustan endale,et asi on juba minu eas,aga loodan siiski,et asi läheb paremaks! Ehk on Teil mulle midagi tõhusamat soovitada? Lugupidamisega, Eva

Arst vastas:

dr Kati Otsa

Reumatoloog

Erakliinik Reumed, Tallinna Keskhaigla reumatoloogia osakond

Tere!
Need on tüüpilised põlveliigeste artroosi vaevused.
Aitab Arthryl kuuridena(retseptiravim). Pöörduge perearsti poole.