REUMA JA SÜDA 09.10.01 / Reumatoloogia

Külastaja küsib:

LUGUPEETUD DR.OTSA

PÖÖRDUN TEIE POOLE ,SEST OLEN EELMISTELE KÜSIMUSTELE VASTUSED SAANUD JA SELLE EEST VÄGA TÄNULIK. SEEKORD OLEKS KÜSIMUS SELLINE:

KAS ON ERINEVUSI REUMOKARDIIDI JA SPONDÜLIIDIST PÕHJUSTATUD KARDIIDI RAVIS.ON PÄRIS KIIRE AEG JA HAIGLASSE UURINGUTELE MINNA ÜSNA KEERUKAS.SENI OLEN SAANUD DICKLOFENAKKI,SALAZOPYRIINI,PLAQUENILI.KUI RAVI SEISUKOHALT ON DIAGNOOSI ERINEVUSEL TÄHTSUST,PEAKS ILMSELT PÜÜDMA AJA MAHA VÕTTA JA ASJA IKKA SELGEKS SAAMA.TÄNAN JUBA ETTE NÕUANDE EEST.

Arst vastas:

dr Kati Otsa

Reumatoloog

Erakliinik Reumed, Tallinna Keskhaigla reumatoloogia osakond

Tere!

Kuna ma ei tea Teie analüüside tulemusi, EKG -d, kogu haigusjuhtu üldse jne. jne, siis antud juhul arvan, et täpsem konsultatsioon ei ole siin mõeldav.

Palun pöörduge end raviva reumatoloogi poole, kes on kindlasti täpselt kursis Teie haigusjuhuga ja ordineerib ka vastavalt adekvaatse ravi.