Põlvetrauma 22.06.05 / Reumatoloogia

Külastaja küsib:

mul oleks selline küsimus et kas on olemas mingi haigus millel on põlveliigese põletikuga sarnased sümptomid? mul nimelt arst ütles et mul on põletik põlves, aga ta küsisi imelike küsimusi , et kas mul on palavik olnud või nohu köha. et mul tekkis küsimus kas see võib midagi hullemat olla?
ette tänades,
Karin

Arst vastas:

dr Kati Otsa

Reumatoloog

Erakliinik Reumed, Tallinna Keskhaigla reumatoloogia osakond

Tere!
Põlveliigese põletik on ikka konkreetne seisund. Liiges on valus, sageli kuum ja turses. Arst küsis selliseid küsimusi seetõttu, et külmetushaigus sageli eelneb liigespõletikule.