Valu õlas 16.05.05 / Reumatoloogia

Külastaja küsib:

Tere,
2 aastat tagasi hakkas valutama parem õlg, valu lõi ka kätte. Hommikuti tõustes õlg ja käsi valutasid ning kätt selja taha panna oli valus. Käisin nii perearsti(soovitas valuvaigisteid) kui ka spordiarsti juures (sain süste), kuid ei see ei aidanud. Käisin pikalt füsioterapeudi juures ja tegin kodus harjutusi. Käsi ei olnud enam hommiku tõustes ja selja taha pannes nii valus. Paar kuud tagasi hakkas sama õlg jälle valutama, nüüd lööb valu kätte ja eriti paremasse rinda. Olen väga mures just valu pärast rinnas. Millega võib tegu olla ja millise arsti poole peaksin pöörduma?

Arst vastas:

dr Kati Otsa

Reumatoloog

Erakliinik Reumed, Tallinna Keskhaigla reumatoloogia osakond

Tere!
Pöörduge reumatoloogi juurde. Õlga on vaja ultraheliga uurida ja seejärel otsustada ravivalik.