Valu liigestes või lihastes 11.05.05 / Reumatoloogia

Külastaja küsib:

Tere!
Olen 31-aastane mees. Mul on seisev töö,siseruumides ja vähe liikumist. Järsku paari nädala eest hakkasid kannad ja sääred valutama. Nüüdseks on valu ka kätes ja kergelt seljas. Jalad kisuvad ka natuke krampi ja pöidadel on mõlemal pool paistetus ja lillakad laigud hüppeliigesest ca.5-7cm eespool. Olen kogu selle aja jooksul tarvitanud diclofenaci(2 tabletti päevas) ja see laseb kuidagi elada. Õhtuti on liikumine väga valuline.
Ette tänades M.

Arst vastas:

dr Kati Otsa

Reumatoloog

Erakliinik Reumed, Tallinna Keskhaigla reumatoloogia osakond

Tere!
Pöörduge kohe reumatoloogi poole!