Valu põlves 19.04.05 / Reumatoloogia

Külastaja küsib:

Tere!

Olen 28a. mees Harjumaalt. U. pool aastat tagasi hakkasin paremas põlves valu tundma. Valu tekib , kui jalg on põlvest teatud nurgaall kõverdunud. Näiteks parema jalaga auto pidurit vajutades käib põlvest valu läbi. Käisin oma hädaga ka ortopeedi juures, kes soovitas glükosamiini tablette. Olen neid nüüd 3kuud tarvitanud ja kasu ei midagi. Millest see võib olla tingitud?

Kaarel

Arst vastas:

dr Kati Otsa

Reumatoloog

Erakliinik Reumed, Tallinna Keskhaigla reumatoloogia osakond

Tere!
Soovitav oleks teha põlvest MRI-uuring (s.t. nn."magnetuuring"). Selle uuringuga näeb üsna täpselt, mis põlves toimub.