Vesi põlves 02.02.05 / Reumatoloogia

Külastaja küsib:

Tere!
Minu nimi on Oliver. Mul oli kuskil 4 nädalat tagasi vesi põlves ning see võeti mul nõelaga välja! Nädala pärast käisin uuesti vaatusel ja öeldi, et pole midagi halba. Pisut oli ikka paistes, aga öeldi, et see on normaalne. Nüüd on sellest kordusvaatusest möödas juba 3 nädalat ja mu põlv on ikka natukene paisets. See paistetus ei ole muidugi võrreldav sellega, mis mul oli siis, kui vesi põlves oli. Põlv valutab ka aeg-ajalt pisut (pärast pikemat jalutuskäiku), aga ei ole sellist teravat valu nagu 4 nädalat tagasi. Minu küsimus olekski, et kas selline väikene turse ja valu on normaalne. Ja kas mul võib see vesi korduma hakata??? Kas ma üldse võin sporti teha (tegelen pisut sulgpalliga)???

Kõike head soovides!!!

Arst vastas:

dr Kati Otsa

Reumatoloog

Erakliinik Reumed, Tallinna Keskhaigla reumatoloogia osakond

Tere!
Selline olukord ei ole kindlasti normaalne. Kirjast ei selgu, kas vesi tuli põlve peale traumat või lihtsá?t niisama. Palun pöörduge reumatoloogi vastuvõtule!