28378 21.09.04 / Reumatoloogia

Külastaja küsib:

eelnevaga seotud: olen juba aasta aega "rahu" andnud ja määrind jalga Diclac geeliga, aga see pole aidanud. Asi om hoopis jamamaks läinud kuna nüüd juba annab jalg (luupealne) tavalisel kõndimisel tunda. [NB! 40 inimesest tekkis see probleem jagadega (sarnaste sümptomitega) u. 30 kellest u. 20 pöördus arstile ja diagnoositi luuümbrise põletik]

Arst vastas:

dr Kati Otsa

Reumatoloog

Erakliinik Reumed, Tallinna Keskhaigla reumatoloogia osakond

Ma ei saa siin enda poolt varasemalt öeldule suurt midagi lisada.
Kui kaebused püsivad, pöörduge arsti poole, kes teeb vajalikud täiendavad uuringud ja otsustab ravi üle.