Teadmatus 15.09.04 / Reumatoloogia

Külastaja küsib:

Mul on juba aastaid reiel mingid kühmud. Pealiskaudsel vaatlusel diagnoositi lipoomi.Nüüd järsku tekkis neid palju ja mõlemale reiele. Suunati reumatoloogi juurde sidekoepatoloogia uurnguks. Kuni olen järjekorras olen ka endast väljas ja täielikus teadmatuses.Arsti napist seletusest sain aru , et asi on halb. Paluksin teilt rohkem informatsiooni.

Arst vastas:

dr Kati Otsa

Reumatoloog

Erakliinik Reumed, Tallinna Keskhaigla reumatoloogia osakond

Tere!
Teid nägemata ja kühme katsumata/vaatamata ei saa ma kahjuks midagi öelda.
Kui tegu on tõesti lipoomidega ( rasvkoe healoomulised kasvajad), siis pole küll muretsemiseks põhjust.