remicade 10.09.04 / Reumatoloogia

Külastaja küsib:

Tere!

Sooviksin hakata tarbima ravimit "Remicade", kuid selgus, et pool viaali jääks seejuures aastase kuuri jooksul igal manustamiskorral üle. Kas oskate öelda, kust otsida isikut, kes oleks huvitatud ravimi jagamisest? Kuna üleljääva ravimi kogus vastab 16-17 kg kaaluva inimese doosile, siis oleks otsitav eeldatavasti laps. Kõnealune ravimiosa oleks pakkuda tavahinnast oluliselt odavamalt. Samas oleks võimalik ka ravimi kahe peale ostmise variant kellegagi, kes vajab suuremal hulgal rohtu, kuid kellel jääks samuti pool viaali puudu (või üle).

Arst vastas:

dr Kati Otsa

Reumatoloog

Erakliinik Reumed, Tallinna Keskhaigla reumatoloogia osakond

Tere!
Ei tea hetkel öelda, sest tegelen valdavalt täiskasvanutega.
Samas olen kindel, et oleks asjast huvitatud lapsevanemaid.
Soovitan pöörduda kas Tallinna Lastehaigla või Tartu Ülikooli Kliinikumi lastehaigla poole. Helistage ja küsige laste reumatoloogi.