liigeste haigused 24.08.04 / Reumatoloogia

Külastaja küsib:

Tere!
Mis võib olla ajendiks,et ümberkaudsetel kaaskodanikel nõnda palju liigesehaigusi esineb,et seda pole enne kuuldud ega nähtud?

Arst vastas:

dr Kati Otsa

Reumatoloog

Erakliinik Reumed, Tallinna Keskhaigla reumatoloogia osakond

Tere!
:)
On küll kuuldud ja nähtud. Meie liigeshaiguste esinemissagedus ei erine muust maailmast. Ainult, et mida põhja poole, seda hullemini haigus kulgeb ja rohkem liigeseid "lõhub" ( reumatoidartriit)