valutav puusaliiges. 23.07.04 / Reumatoloogia

Külastaja küsib:

Olen 28a.naine.8a.tagasi sattusin avariisse. Minu vasakust hüppeliigesest jäi alles vaid pool.Liiges on peaaegu liikumatu ja ma lonkan. Kannatan tihti puusavalu käes,eriti vasakult poolt.Kas mul on võimalik saada mingisugust kirurgilist abi.Kuhu ma peaksin pöörduma?

Arst vastas:

dr Kati Otsa

Reumatoloog

Erakliinik Reumed, Tallinna Keskhaigla reumatoloogia osakond

Tere!

Te peaksite pòòrduma ortopeedi poole!
Ortopeed tahab kindlasti nàha korralikke Rò-pilte nii hyppeliigestest kui ka puusaliigestest. Soovitan need perearsti juures enne àra teha.