Omega-3 28.06.04 / Reumatoloogia

Külastaja küsib:

Omega-3 toimel väheneb liigeste jäikus, valulikkus ja t u r s e reumatoidartriiti põdevatel inimestel (Elukiri nov.2003)
Küsimus: Kas RA puhul tekib turseid huultel, põsel, söögitorus, keelel,nahal, jt. kehaosadel ja kas on loota, et omega-3-st on ka sel puhul kasu?

Arst vastas:

dr Kati Otsa

Reumatoloog

Erakliinik Reumed, Tallinna Keskhaigla reumatoloogia osakond

Tere!

Omega-3 RA puhul ei aita.
RA ei põhjusta ka teie poolt mainitud sümptoome.