valutavad liigesed 01.06.04 / Reumatoloogia

Külastaja küsib:

Mulle teevad muret valutavad liigesed. Perearst ütles, et selle valuga tuleb õppida elama. Olen kuulnud, et Tallinnas on valukabinet ka liigesehaigetele, kus seda õpetatakse. Paluksin teavet kus täpsemalt ja kuidas sinna vastuvõtule saab.

Arst vastas:

dr Kati Otsa

Reumatoloog

Erakliinik Reumed, Tallinna Keskhaigla reumatoloogia osakond

Tere!
Enne valuravi kabinetti peaksite te kindlasti külastama reumatoloogi!
Nii reumatoloogid kui ka valuravi arsti leiate te näit. Tallinna Magdaleena Haigla konsult. polikliinikust.