Arthryl 22.03.04 / Reumatoloogia

Külastaja küsib:

Kas see ravim peatab näiteks haiguse arengu?Seega siis bio-glükoosamiin on nõrgem või- ainult toidulisand.Kui pikki kuure teha A-ga?

Arst vastas:

dr Kati Otsa

Reumatoloog

Erakliinik Reumed, Tallinna Keskhaigla reumatoloogia osakond

Tere!
Arthryl on Shveitsi päritolu glükoosamiini preparaat. Glükoosamiini sisaldus on seal suurem, kui apteekides vabamüügis olevatel Ultrageelil ja Arthrostopil. On suhteliselt sarnane Bio-glükoosamiiniga.
Arthryliga tehakse 4 kuuri aastas. Üks kuur kestab 40 päeva, mille jooksul võetakse üks pulber päevas lahustatuna klaasis vees.