Selg jääb haigeks, jalg valutab 11.03.04 / Reumatoloogia

Külastaja küsib:

Olen üle 50 a. ja eelmise aasta sügisest hakkas üks jalg ülevalt poolt põlve nõrgaks jääma. Vahel ei saanud üldse sellele toetada. Istudes valutab ka jalg keha juurest. Tänavu aasta on päris hull lugu seljaga. Ei saa istuda ega käia. Ka lamades on selg valulik.
Olen pidevalt liikuv sportlik inimene ja teen füüsilist tööd.
Muidu ikka sirge seljaga kõndija ja istuja.
Pere arst on kirjutanud pidevalt tarvitamiseks Diclaci- 1 tablett päevas.
3 aastat tagasi see aitas, nüüd ei aita enam.
Mida teha?

Arst vastas:

dr Kati Otsa

Reumatoloog

Erakliinik Reumed, Tallinna Keskhaigla reumatoloogia osakond

Tere!
Pöörduge reumatoloogi poole! Vajate kindlasti spetsiif. uuringuid.