infot saada 14.02.04 / Reumatoloogia

Külastaja küsib:

kas magnetresonants uuring on kindlustatud isikule tasuta või ei. Uuring oleks põlvest.

Arst vastas:

dr Kati Otsa

Reumatoloog

Erakliinik Reumed, Tallinna Keskhaigla reumatoloogia osakond

Tere!
Kui te pöördute näit. OÜ Mammograafi ise, siis peate ka ise maksma. Kui teil on arsti saatekiri, siis OÜ Mammograaf esitab arve saatvale raviasutusele.
Nii on tegelikult iga raviasutusega. Kes saadab, see maksab.