valulikud liigesed 26.01.04 / Reumatoloogia

Külastaja küsib:

väga valulikud suured varbad, osaliselt sõrmed: artroos? Mida juua-süüa?Raviteed?

Arst vastas:

dr Kati Otsa

Reumatoloog

Erakliinik Reumed, Tallinna Keskhaigla reumatoloogia osakond

Tere!
Kui vana te olete? Olete te mees või hoopis naine? Mis küll teie kaal võiks olla?Kas varbad ka paistes ja punased või lihtsalt kõndides valulikud? Osaliselt sõrmed.....aga kust siis?