valutavad põlved 22.12.03 / Reumatoloogia

Külastaja küsib:

olen hädas valutavate põlvedega.suvel probleemid kaovad aga sügisest alates hakkavad jälle valutama.vahel trepist minnes üles või alla käib kohe eriti tugev valu läbi.muidu on painav ja tüütav valu.olen 35 a .kas on tegemist mõne hiiliva haigusega.tänan ja häid pühi.

Arst vastas:

dr Kati Otsa

Reumatoloog

Erakliinik Reumed, Tallinna Keskhaigla reumatoloogia osakond

Tere!
Tõenäoliselt on siin tegu algava põlveliigeste artroosiga - ehk kõhre "toitumishäiretega". Soovitav tarvitada glükoosamiini ja valu puhul näit. Ibuprofeni.