valud 14.09.03 / Reumatoloogia

Külastaja küsib:

tere! mul on selline probleem, et juba üle poole aasta on valud, nimelt igale poole kaela , põlve, kätesse, näppudesse, rindu, pähe ,selga jne sellised tuikavad valub, mis pole väga tugevad aga ikkagi tahaks tõesti teada saada mis mul viga on sest korras ei ole kõik kohe kindlasti. veel esineb mul vahetevahel peavalusid. kas see voib olla mingi luuhaigus, sest valud löövadki nagu luudesse. kas monel luuhaigusel on sellised sümptomid????
olen vaga tanulik kui vastate.
olen 20 aastane ja enne pole mul kunagi tervisega probleeme olnud.

Arst vastas:

dr Kati Otsa

Reumatoloog

Erakliinik Reumed, Tallinna Keskhaigla reumatoloogia osakond

Tere!
Selleks, et teada saada, mis Teil viga on, tuleks teid uurida. Selleks pöörduge alustuseks oma perearsti pole.