tugevad kaelavalud 30.06.03 / Reumatoloogia

Külastaja küsib:

Selle 53-aastase mehe kaelavalude puhul oli küsimus, et missugune on SPETSIALIST, kelle poole pöörduda. Sest kui Mustamäe haigla tippneurokirurg peab asja vaid jutuvääriliseks, siis ei oska ju enam kuhugi pöörduda. KAELAPIIRKONNA kompuutrit meile ei määratud. Kas selle peab tellima perearstilt?

Arst vastas:

dr Kati Otsa

Reumatoloog

Erakliinik Reumed, Tallinna Keskhaigla reumatoloogia osakond

Arvan, et kompuuteruuringu võib korraldada perearst küll ja vastavalt uuringu tulemusele suunab vajaliku eriarsti juurde.