sõrmeliigest valu 28.05.02 / Reumatoloogia

Külastaja küsib:

Tere.
Olen 24.aastane naisterahvas.Mul on vasakukäe (pöidlast kahe järgmisega) probleemid.Valud ja paistetus algasid juba pea kümme aastat tagasi.Tavaliselt on valud kevadel ja sügisel.Kaks aastat tagasi lõigati mandlid ja terve eelmine aasta ei olnud sõrmedes valu.Selle aasta maist on valu tagasi.Sõrmed ei ole veel paiste läinud. Sõrmed valutavad eriti õhtuti, peale tööd.(Olen raamatupidaja ja töötan palju arvutiga). Mu sõrmed kardavad ka külma.Hoian neid kogu aeg soojas, aga ikkagi on valu tagasi.Milles probleem?Olen saanud igasugu ravi.Käinud erinevate arstide juures.Kas on üldse mingit kindlat ravi, mis mind aitaks?Olen Lääne-Virumaalt .Kas Teie vastuvõtule on võimalik saada?Kui ja, siis mis selleks vaja on?
Ette tänades Evelin

Arst vastas:

dr Kati Otsa

Reumatoloog

Erakliinik Reumed, Tallinna Keskhaigla reumatoloogia osakond

Tere!
Siin on kirja kaudu tõesti raske nõu anda. Vastuvõtule saab registreerida telefonil: 6466563 kl. 12.00 - 17.oo argipäeviti. Kindlasti peaks kaasa võtma labakäte Rö-pildid ja kõik analüüsid, mis viimasel ajal tehtud.