Nuvaringi kasutamine 15.05.13 / Ravimid

Külastaja küsib:

Tere

Otsustasin hakata Nuvaringi kasutama. Saabus siis eeldatav päevade alguse aeg (pühapäev), kõhus oli juba ka vastav "tunne", ning paigaldasin Nuvaringi. Tsükkel võib iseenesest 1-2 päeva kõikuda. Kahjuks pole päevad nüüd 3 päeva alanud. Kuidas peaksin nüüd käituma?

Arst vastas:

Kalle Kurvits

dr Kalle Kurvits

Proviisor

Tartu Uus Apteek

Tere,

Kasutusjuhendis ei mainita päevade eeldatavat algust vaid esimest veritsuse päeva või tavalise menstruaaltsükli 2...5. päeva.
Kasutusjuhendi punktis 3.3 on iseärasused kirjeldatud.
Arvan, et arst on siinkohal parem nõuandja.

Kalle Kurvits