Kas on õige rohi? 23.09.05 / Ravimid

Külastaja küsib:

Tere,
Hematoloog kirjutas lünfisõlmede (kaelal) raviks rohtu Rovamycine,3milj.TÜ.Ravimi infolehel on aga kirjas,et see ravim on mõeldud nendele haigetele,kellel on näiteks: kopsupõletik,äge bronhiit,kõrvalurgete põletik,mandli-neelupõletik,toksoplasmoos.Minul neid haigusi ei ole.Kas see ikka on minu lümfisõlmedele õige rohi?Praegu tarvitan ad Remeron,kas neid ravimeid võib üldse koos võtta?
Tänan Teid.

Arst vastas:

Kalle Kurvits

dr Kalle Kurvits

Proviisor

Tartu Uus Apteek

Tere,

Lümfisõlmede ravi ilmselt ei tehtagi. Ravitakse ikka mingit haigust, mida teile pole seletatud nagu vaja. Lümfisõlmede suurenemine kaasneb paljude haigustega ega ole enamasti iseseseisev haigus.

Kalle Kurvits