Tundmatu tablett 01.08.04 / Ravimid

Külastaja küsib:

Minu kõrvu kuuldus jutt ühest ravimist. Võib ka vist nimetada ergutiks. Nimeks oli Aiza 36. Kas seda on Eestis? Ja kui on siis kui tihti kirjutatakse seda välja?
Sooviks niipalju infot selle kohta kui võimalik.
Suured tänud!

Arst vastas:

Kalle Kurvits

dr Kalle Kurvits

Proviisor

Tartu Uus Apteek

Tere,

Praegusel hetkel mina ise, Eesti ravimiregister ega ka parim interneti otsingumootor Google pole sellest midagi kuulnud. Googlest leiab küll kõike, aga:
Sinu otsingu - "Aiza 36" - tulemusel ei leitud ühtegi dokumenti.

Kalle Kurvits