Dr. Mülleri intiimpesugeel 30.11.03 / Ravimid

Külastaja küsib:

Tere. Olen 30 nädalat beebiootel ja kuna seen hakkab tekkima ja olen ka enne rasedust kasutanud Dr. Mülleri teepuuõliga intiimpesugeeli sooviksin teada kas tohin kasutada seda ka praegu raseduse ajal Ei leidnud toote kohta eestikeelset informatsiooni.
Aitäh

Arst vastas:

Kalle Kurvits

dr Kalle Kurvits

Proviisor

Tartu Uus Apteek

Tere,

Info on kleebisena väliskarbil. Sellel on tekst:
TEEPUUÕLI MÜLLER INTIIMPESUGEEL 250G
Tea tree oil intim wash gel
Soovitatakse nii naistele kui meestele intiimkehaosade pesemiseks. Ei ärrita nahka ega limaskesti, tugev antibakteriaalne ja põletikuvastane toime. Geel sisaldab 2% austraalia teepuu õli, mis omab tugevat antiseptilist toimet. Peale geeli kasutamist hoolikalt veega loputada. Geel omab spetsiifilist teepuu lõhna.
PAKEND: Valge plastpudel 250g.
TOOTJA: DR.Müller Pharma, Tshehhi
MAALETOOJA: Kalverton OÜ
Info - maaletooja pakendilt (28.10.00)r

Tugevat tervist,
Kalle Kurvits