verevedeldaja 22.03.02 / Ravimid

Külastaja küsib:

Tere!Veenitrombi avastamiseks süstiti veresoontesse kontrast- või värvainet vmt.Vististi selle tagajärjel läks tromb liikvele ja arstid ütlesid,et seda pole kahjuks enam võimalik leida. Vere vedeldamiseks peab nüüd iga päev sööma aspiriini.Kas see on ainus ja piisav vere vedeldaja või on olemas selleks otstarbeks veel mingeid mõjuvamaid ravimeid?

Arst vastas:

Kalle Kurvits

dr Kalle Kurvits

Proviisor

Tartu Uus Apteek

Tere,

On küll, aga need on retseptiravimid ja vajadusel määrab need arst.

Kalle Kurvits