logesti retsept 15.02.02 / Ravimid

Külastaja küsib:

tere!

Ma lugesin kuskilt et rasestumisvastaseid tablette saab 6 kuuks, kuid kui ma perearsti käest küsisin ütles tema et ei saa. Olen 20 aastane üliõpilane, õpin päevases õppevormis, kes siis saavad 6.kuuks ja kes 2.kuuks, mulle seda ei seletatud. Kas te palun selgitaksite?

Tänades, Marika

Arst vastas:

Kalle Kurvits

dr Kalle Kurvits

Proviisor

Tartu Uus Apteek

Tere,

Kuulsite õieti, perearst lugegu seaduseid ja viigu ennast eluga kurssi.

Retseptile kirjutatakse välja (ka perearst tohib) kuni 6-kuuline varu, retsept ise kehtib 2 kuud.

Kalle Kurvits