Looduslik ravim Mildranet 13.09.11 / Ravimid

Külastaja küsib:

Tere. Minul küsimus selline. Olen uurinud Mildranet tablettide kohta. Lätis on ta vabamüügis, aga meil reptseptiravimina. Kas seda ei loeta toidulisandite hulka või olen millestki valesti aru saanud? Mõjub hästi südamele ja ärevusele. Tänan.

Arst vastas:

Kalle Kurvits

dr Kalle Kurvits

Proviisor

Tartu Uus Apteek

Tere,

See, et kusagil (Venes, Lätis) midagi ilma antakse, ei tähenda alati, et on (seaduse kohaselt) vabamüügis. Mildronati kohta Läti seadust hetkel ei tea.
Kuna Eestis müügiluba puudub (tootja mure) siis saamiseks tuleb paluda raviarstilt retsept ja taotlus ühekordse müügiloa saamiseks ja edasi sõltub juba millal ravimiamet selle rahuldab (nädal tavaliselt).
Praegu on see hulgimüüja laos olemas, ka mitmetes apteekides on sees (kellegi tagavara, võib ka vabaks jääda)
Täpsema eestikeelse info saamiseks leidke raviminfo.ee kaudu mõnest apteegist ja klikkige nimetusele.

Kalle Kurvits