Symbicort - täpsustus 16.06.10 / Ravimid

Külastaja küsib:

Tänud vastuse eest, kuid pidasin silmas pakendi infolehte http://www.astrazeneca.ee/_mshost379824/content/legacy-site-content/resources/media/5168289/5168518, milles kirjas:
"Ainukese ravimina saab Symbicort Turbuhalerit kasutada ainult juhul, kui arst on teile nii määranud ning kui te olete vanem kui 18 aastat."
Seega kasutamiseks peavad olema täidetud kaks tingimust.
Soovisin lihtsalt kindlust, et arst pole kogemata eksinud ravimi valikul ja ka annuse suuruses.

Arst vastas:

Kalle Kurvits

dr Kalle Kurvits

Proviisor

Tartu Uus Apteek

Tere,

Mina ei saa otsustada arsti ravimivalikute üle pelgalt kasutusjuhendi põhjal.
Arst omab vastava hariduse, kogemused ja on patsiendi olukorraga igakülgselt kursis.
Peaksite seda ikka arsti endaga arutama.

Kalle Kurvits