glutafekt 19.03.08 / Ravimid

Külastaja küsib:

Tere.
Küsimus selline et kuidas glutafekti võetakse. Kas kolm korda päevas üks tablett enne sööki, või kolm tabletti iga kord. Kokku päevas üheksa siis. Mina riigieksamite eel võtsin küll ainult ainult 3 tabletti päevas ja mõjus päris hästi, isegi uni oli parem, aga kui aasta hiljem võtsin väsimuse korral, siis üldse ei saanud aru et oleks toimet olnud, kas jäi siis väheks.
Seal infolehel on ka nii kirjutatud et pihta ei saa, kui hakkasin netist lisainfot otsima, siis rahvas netis muudkui vaidleb sel teema.
Tahaks teada veel, kuidas antud asi rasedatele mõjub, olen rase üliõpilane ja tahaksin antud asja võtta enne kevadisi eksameid.

Arst vastas:

Kalle Kurvits

dr Kalle Kurvits

Proviisor

Tartu Uus Apteek

Tere,

Kirjas on:
Kolm drazheed kolm korda päevas enne sööki vedelikuga sisse võtta.

See teeb päevas kokku 9.

Raseduse kohta hoiatused puuduvad.
Tegemist on TOIDULISANDIGA.

Kalle Kurvits