ibumetin 11.03.08 / Ravimid

Külastaja küsib:

Tere. Umbes kolm nädalat tagasi ei saanud magada - ei teagi, kas närvivalu või lihasevalu pärast, mis andis tunda kaela ja abaluu pealmises osas keha paremal pool. Määrisin neid kohti ibumetin kreemiga - nii neljal, viiel päeval. See valu küll taandus, aga nüüd on see määritud koht väga, väga hell - katsudes justkui külmalt tundetu, aga kui õrnalt nahka hõõruda - riideeseme poolt, siis tunneb imelikku justkui valutunnet ja vahel on tunda justkui see koht on põletavalt valulik. Kas see kõik on normaalne pärast ibumetini kasutamist?

Arst vastas:

Kalle Kurvits

dr Kalle Kurvits

Proviisor

Tartu Uus Apteek

Tere,

Kui olete kasutanud ravimit ja on avaldunud juhendis miitekirjeldatud kõrvaltoime, siis tuleks sellest teavitada Ravimiametit.
Seda saate teha aadressil:
http://www.ravimiamet.ee/6668

Kalle Kurvits