kuidas kasutada ja kas on ohutu 03.03.08 / Ravimid

Külastaja küsib:

Kuidas õieti kasutada ja kas on vähestes kogustes ohutud? ravimi nimed on
VEGATONE ja ORAL JELLY

Arst vastas:

Kalle Kurvits

dr Kalle Kurvits

Proviisor

Tartu Uus Apteek

Tere,

Selliste nimetustega ravimid puuduvad Eesti Ravimiregistrist ja neid Eestis ei müüda.
Netist otsides on võimalik infot leida, aga see ei ole ametlik.
Nende hankimine siin on võimalik ainult kõveraid teid pidi ja kvaliteedi vastavust ei garanteeri teile keegi, sageli on tegu võltsingutega.
Kirjade järgi on mõlemad on sildenafiili sisaldavad erektiooniravimid. Meil on sildenafiil Viagra nime all. Viagra info leiate www.raviminfo.ee kaudu.

Kalle Kurvits