alkoholivastasest ravimist 28.11.01 / Ravimid

Külastaja küsib:

Ühes vastuses kirjutasite ravimist, mis blokeerib alkoholitundlikud närvirakud ajus ja joovet ei teki, väheneb iha alkoholi järele ja sõltuvus sellest. Kas on võimalik teada saada selle ravimi nime, vaatamata sellele, et ravim on üsna kallis.

Tänan.

Arst vastas:

Kalle Kurvits

dr Kalle Kurvits

Proviisor

Tartu Uus Apteek

Tere,

REVIA TBL 50MG N28, toimeaine naltrexon, tootja DuPont. Hind 1321.- Iseenesest ei pea ma õigeks retseptiravimite esmast soovitamist apteekri poolt, otsuse teeb ikka arst kes tunneb haiget põhjalikult ja omab õigust ravimit määrata.

Kalle Kurvits