Tablettide mõju 06.07.07 / Ravimid

Külastaja küsib:

Tere!Mul on selline küsimus,et ma võtan rasestumisvastaseid tablette Lindynette20.Veel kirjutas mulle teine arst välja mao ravimiseks tabletid Raniberl 150mg,nimelt mul on gastriit(2 korda päevas hommikul ja õhtul peab võtma).Mind huvitab,kas ma võin neid tablette võtta koos,kas nad ei mõjuta teineteise toimet?
Aitäh

Arst vastas:

Kalle Kurvits

dr Kalle Kurvits

Proviisor

Tartu Uus Apteek

Tere,

Ei leia vastuväiteid.
Ravimite kasutusjuhenditega soovitan teil endal ka tutvuda, need on karbi sees alati kaasas ja eestikeelsed.

Kalle Kurvits