Metronidazol Nycomed 25.03.01 / Ravimid

Külastaja küsib:

Kas seda rohtu võib kasutada raseduse alguses? (hambaravi korral)

Arst vastas:

Kalle Kurvits

dr Kalle Kurvits

Proviisor

Tartu Uus Apteek

Tere,

Kindlasti mitte. Tootja juhend ütleb: Raseduse ajal kasutada vaid sundnäidustusel. See ei ole kindlasti hambapõletik ja otsustama peab teie rasedust jälgiv arst. Parem (kui pole allergiat) kasutada penitsiliini (Vepicombin), aga ka selle osustab arst.

Tugevat tervist soovides,

Kalle Kurvits