stabiliseeritud hapnik 12.11.01 / Ravimid

Külastaja küsib:

Mis on stabiliseeritud hapnik ja kust saaks osta preparaati "Aquagen"?

Tänan!

Arst vastas:

Kalle Kurvits

dr Kalle Kurvits

Proviisor

Tartu Uus Apteek

Tere

See on üks järjekordne "moerohi". Klassifikatsioonilt toidulisand. Tegemist on puhta destilleeritud veega, millesse on söögisoola ja teiste mineraalide abil ja mingi metoodikaga seotud hapniku molekule.

Eestisse ravimiameti andmeil toodud ei ole. Preparaat peaks varustama kudesid hapnikuga, et kindlustada energeetiliste protsesside kulgu. Aquagen aitab tootja reklaami kohaselt parandada immuunsüsteemi, on efektiivne seente, bakterite ja viiruste vastu. Info (ingliskeelne) on aadressil www.aquagen.com.

Kalle Kurvits