Lamisili kõrval mõjud ?! 21.11.05 / Ravimid

Külastaja küsib:

Tere õhtust !
Alustasin Lamisili võtmist nädal tagasi, 14.11.2005.Sama päeva hommikul, tund peale ravimi manustamist tekkis alaseljas radikuliidiline valu. Siiani pole seljavalu lakanud( määrisin selga Voltaren`iga). Algul arvasin, et tegemist on külmetusega, samas midagi rasket ei tõstnud, tõusin vaid toolilt kui valu selga lõi(olen küllalt sportlik ja liikuva elustiiliga). Nüüd nädal hiljem kui valu pole lakand, tekkis kahtlus, et võib-olla on tegemist mingi Lamisili võimaliku kõrvaltoimega, näitaks mõjutab ravim neerude tegevust ?

Arst vastas:

Kalle Kurvits

dr Kalle Kurvits

Proviisor

Tartu Uus Apteek

Tere,

Lamisili kõrvaltoimetes on muuhulgas kirjas, et:
Tekkida võib iiveldus, kõhuvalu, kõrvetised, isutus, kõhulahtisus, täiskõhutunne, nahalööve, liiges- ja lihasvalu. ..

Kalle Kurvits