kaltsiumi tabletid 16.11.05 / Ravimid

Külastaja küsib:

Laps on mul kahe kuune ja saab 5 tilka d-vitamiini päevas. kuda peaksin toimima kaltsiumi tablettide võtmisega mis sisaldavad ka D vitamiini?

Arst vastas:

Kalle Kurvits

dr Kalle Kurvits

Proviisor

Tartu Uus Apteek

Tere,

D-vitamiini üleannustamine ei ole ka hea, aga küsige ikka kõigepealt oma arsti käest, laps ju nii väike ja ei tea mina, milline on tema D-vitamiini vaeguse tase.

Kalle Kurvits